Dom Strzeszyn
Strzeszyn, małopolskie
- 430 000 zł
- 70 m²
- 6 142,86 zł/m²
Iwona Bogaczyk
Skontaktuj się
Dom Strzeszyn
Strzeszyn, małopolskie
zaktualizowane:
16 kwietnia 2026
Dom Strzeszyn
Zaktualizowane: 16 kwietnia 2026
430 000 zł 70 m² 6 142,86 zł/m²
Nie zwlekaj z kontaktem
bardzo wysokie zainteresowanie
siedlisko
3
14 346 m²
na podjeździe
1973
Rodzaj domu:
siedliskoLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
14 346 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1973Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 430 000 zł (6 142,86 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 70 m² (170 m² powierzchni użytkowej), 3 pokoje (3 sypialnie), 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: siedlisko; rok budowy: 1973
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: eternit
- instalacje: stan dobry; okna: nowe / wymienione
- dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Działka: 14 346 m²
- kształt: nieregularny; teren pochyły, teren zróżnicowany
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, strych
- Wyposażenie: dom umeblowany
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Łazienka: wanna
- Media: prąd, studnia, siła, szambo; ogrzewanie: własne, centralne ogrzewanie, piec
- Internet
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (5 miejsc parkingowych)
- Źródło: biuro nieruchomości: Iwona Bogaczyk Nieruchomości, zaktualizowane: 16.04.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Strzeszyn, Biecz, gorlicki, małopolskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, góry
- cicho
Opis nieruchomości
Na sprzedaż pięknie położone siedlisko na terenie Pogórza Ciężkowickiego w bezpośrednim sąsiedztwie miasta Biecz oraz Beskidu Niskiego. Teren widokowy, z łagodnym klimatem, ciekawy turystycznie i wypoczynkowo, z bogatą historią i licznymi zabytkami. Dom położony jest w miejscowości Strzeszyn, na uboczu, otoczony lasem i łąką. W skład nieruchomości prócz gruntów rolnych wchodzi również 2500m2 lasu. Część mieszkalna to ok 70m2, składa się z trzech pokoi, kuchni oraz łazienki i ganku. (...)